Solar Panel

Karayolu Solar Panel Gürültü Bariyerleri

Karayolu Solar Panel Gürültü Bariyerleri

Solar Panel Gürültü Bariyerleri

Solar panel ses bariyerleri ile yenilenebilir enerji üretimi ile gürültü bariyerlerinin akustik performansı ile güneş enerjisinin faydası bir arada olan projemizde günümüz koşullarında gelişen ve büyüyen şehirler, otoyollar, demiryolları, park alanları ve ulaşım tesisleri geliştikçe gürültü seviyesi ön plana çıkmaya başlıyor aynı zamanda elektrik tüketimi’de her geçen gün artıyor. Uşaklıgil solar enerji ile birlikte ses bariyerlerini birleştirirek hem elektrik hem’de şehirlerdeki gürültü seviyesini azaltmaya planlıyor.

Solar güneş enerji sistemleri otoyollar, demiryolları vs yenilikçi akıllı temiz ulaşıma dayalı güneş enerjisi çözümleri sunar. Gürültü bariyerleri gürültü kirliliğine ve atmosferdeki karbondioksiti azaltmak amaçlı Türkiye’de ve Avrupa’da ilk otoyol solar enerji ses bariyerlerini geliştiriyor. Uşaklıgil her proje için ses bariyeri yapım malzemelerini ve yöntemlerini ulaşım güvenliğine çevresel teknik sosyal ve ekonomik faktörlerini ve ayrıca toplumun ihtiyaç ve gereksinimlerine ayrıntı olarak inceler. Uşaklıgil ulaşımda ve doğada yenilikçi solar panel gürültü bariyerleri ile planlanan yeni projelerde ülkemize ve geleceğimize yardımcı olmasına izin verir. Sağlıklı yaşam için kaliteyi seçin.

Solar Panel Ses Bariyeri – Gürültü Bariyeri

Solar Gurultu Bariyeri Solar Panel Gurultu Bariyeri

Uşaklıgil iş geliştirme ar-ge direktörü Uğur Çalışkol “gelecekte ve günümüz koşullarında solar panel gürültü bariyerleri  günümüz teknolojisiyle birlikte yeni projelerde artık aranabilir bir ürün haline gelicektir.” Ses Perdesi diğer adıyla gürültü bariyeri hava durumuna , doğa koşullarına ve en zorlu dış mekan  endüstriyel ortamlara dayanacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Gürültü azaltma amaçlı olmakla birlikte su ve nem gibi etkenlere dirençli bir yapıya sahiptir. Gürültü bariyeri uygulamalarımız korozyona dayanıklı delikli , duruma göre galvaniz , alüminyum , dkp ve paslanmaz olarak imal edilmekte olup gürültü kaynaklarının gürültü seviyesine , frekans aralığına , gürültü kaynağının gürültüden rahatsız olan bölgeye uzaklığı ile doğru orantılı olarak bariyerimizin kalınlığı ve yüksekliği hesap edilerek imal edilmektedir.

Solar Panel Gurultu Bariyeri Solar Enerji Gurultu Bariyeri

2 thoughts on “Karayolu Solar Panel Gürültü Bariyerleri

  1. Ahmet ERGÜN dedi ki:

    harika bir ürün ortaya koyuyorsunuz. yerli ve milli bir marka olarak yolunuz açık olsun.
    saygılarımla

    1. admin dedi ki:

      Teşekkür ederiz. Çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir