Hakkımızda

Uşaklıgil 1996 yılında kurulan ve kaliteli hizmet anlayışı, en son teknolojiye dayalı makine yatırımları, müşteri odaklı çalışanları ve istikrarlı büyüme politikası ile bulunduğu coğrafyanın önde gelen gürültü ve ses bariyeri üreticilerinden biridir.

Gürültü ve ses bariyeri üretimi  Uşaklıgil'e ait Kocaeli -Dilovası Makina İhtisas Organize  Sanayi  bölgesindeki 35.000 m2 arsa üzerine kurulu olan Uşaklıgil İnşaat Tel Örme Çit San. A.Ş. tarafından üretilmektedir.  

Uşaklıgil,  inovatif düşünce sistemini benimsemiş uzman çalışma kadrosu ile en iyi ve kaliteli ürün hizmeti sunmak için istikrarlı çalışmalar sunar.

Ses yalıtımıyla ilgili her probleminizde uygulanabilir, pratik ve ekonomik çözümler sunarak sizlere en yüksek verimliliği sağlamayı ilke olarak benimsemiş Uşaklıgil en iyi iş ortağınız olarak her zaman yanınızda.

Türkiye'de ilk “gürültü ve ses bariyeri” üretimini gerçekleştiren firmamız uluslararası standartlara uygunluğu ve kaliteli malzemeleri ile alanında, adından sıklıkla bahsettirmeyi başarmıştır.

Projelerimiz, üretim ve uygulama faaliyetlerimizle ülkemiz için her geçe gün katma değer kazandırmaya devam ediyoruz.

Uşaklıgil Ses Bariyeri